10 důvodů proč si nechat navrhnout svítidla do domácnosti od nás?

  1. Šetříme to nejcennější – Váš čas. Nemusíte procházet nekonečnou internetovou nabídku nebo ztrácet čas v marketech. U nás na jednom místě vyřešíte svítidla do interiéru, na fasádu, ale i na zahradu, a to za internetové nebo často lepší ceny.
  2. Ctíme Vaše potřeby a požadavky a u toho držíme jednotný styl. Ať už ladíme interiér do moderního čistého stylu nebo osvěcujeme vesnickou stavbu nebo horskou roubenku. Osvětlením vdechneme toho správného ducha s jednotným rukopisem.
  3. Některá svítidla umíme vzít zpátky, když se Vám po osazení nelíbí – bez poplatku. Výhoda z ONLINU, u nás i v OFFLINU.
  4. Umíme poradit již ve fázi návrhu počtu a umístění svítidel a Vašemu elektrikáři předat okótované výkresy, kde mají být umístěny vývody pro svítidla. Jasně a přesně.
  5. Víme, co myslíte, když nám říkáte, že „chcete hodně světla“. Doba klasických žárovek je nenávratně pryč a dnešní svítidla na bázi LED nabízí i několika násobné světelné toky na jeden světelný bod než klasická žárovka. Tím umíme dostat do místností mnohem více světla, než tomu bylo dříve, ale přesto Vám doporučíme místa, kde se Vám klasické žárovkové svítidlo stále vyplatí.
  6. Ohlídáme místa žádající si pohybové snímače a ty Vám pomůžeme nastavit. Může to být bezokenní místnost nebo plácek před garáží, ale tyto drobné detaily ulehčují život a vlastně stojí pakatel.
  7. Chcete vizualizaci? Máte ji mít! Pod naší vlastní střechou Vám vytvoříme základní světelné vizualizace místností jako je koupelna, obývák nebo kuchyně se základními zařizovacími předměty a to včetně např. barevných LED pásků. Na požadavek umíme zajistit i velmi věrohodné defacto realistické vizualizace přímo od bytového designera. S námi znáte výsledek předem!
  8. Od projektu až po dodávku a montáž: pokud budete chtít, vybrané osvětlení Vám odborně nainstalujeme a budeme držet za naší práci záruku.
  9. Unaveni ze zavádějících fotek na internetu? Chcete si svítidla nejprve nezávazně „osahat? Od toho je tu pro Vás náš děčínský showroom! Tak se přijďte podívat na vystavená svítidla, která uvidíte dříve, než si je koupíte.
  10. Myslíme komplexně – osvětlení by mělo v moderním domě spolupracovat s jinými technologiemi, aby využilo celý svůj potenciál. Osvětlení může plnit nejen základní funkci něco osvětlovat, ale může být decentní a podkreslovat Vaše emoce nebo různé aktivity. Může ale také plnit signalizační nebo zabezpečovací funkci nebo mít noční nebo nouzový režim. U nás na jednom místě najdete odborníky na chytrou domácnost i osvětlení od předního výrobce LOXONE. Dejte nám šanci a my z osvětlení vyždímáme maximum pro Vás a propojíme všechny Vaše technologie do jednoho celku!