10 důvodů proč svěřit Váš projekt osvětlení pracovních prostorů právě nám?

  1. Víme, jak je světlo ukotveno v legislativě a ta je pro nás svatá. Znalosti nařízení vlády a návazných norem v kombinaci se znalostí základních institucí (SÚ, KHS, HZS …) přenášíme do naší každodenní práce a vy můžete v klidu spát, protože problémy s osvětlením při kolaudaci jsou minulostí.
  2. Co naprojektujeme si také umíme změřit a obhájit svou práci. I proto máme mezi svými vlastního certifikovaného metrologa pro oblast měření denního a umělého osvětlení.
  3. Expertní znalosti výpočetních programů WILS a DIALUX – kvalitní projekt je základ úspěchu.
  4. Stovky realizovaných projektů s našimi svítidly a v rozličných podmínkách. Nízké teploty, vysoké teploty, olejnatá prašná atmosféra s vibracemi nebo vyvoněná zasedačka a prosklené kanceláře, školní učebny, tělocvičny, skleníky, fasády budov, taneční parkety a hasičské fontány. To vše jsme již nasvítili a můžeme se pustit i do vašeho projektu.
  5. Svítidla, která prodáváme, dobře známe. A umíme je i opravit, když je to potřeba. Opravit umíme i Vaše staré zářivkové, výbojkové nebo LED osvětlení, a to vše proto, abychom šetřili Vaše peníze. Proč vyhazovat něco, co lze rozumně opravit?
  6. Základní záruka 5 let na všechny průmyslové a stavební projekty. To je u nás základ. Pokud je potřeba záruka delší, po konzultaci s výrobcem a díky znalosti podmínek Vašeho projektu lze záruku osvětlení i prodloužit.
  7. Stavební full service a načasování dodávek přímo na stavbu. Potřebujete-li, aby kompletační práce v interiéru šlapaly jako hodinky, potřebujete partnera jako jsme my, který má dostatečnou skladovou zásobu a drží nejpoužívanější typy svítidel skladem.
  8. Svítidla umíme zadat do výroby na míru projektu, a to i v menším počtu kusů. Vysoká flexibilita, to je vlastnost, kterou u velkých korporací nehledejte. My jsme jiní, vyrobíme pro Vás na zakázku to, co jiní odmítnou.
  9. Vysoké teploty, ty nehrozí nyní jen v létě. Jsou provozy, kde jsou přítomné celoročně a je výzva tyto prostory osvětlovat. My však máme řešení až do teplot 80 stupňů Celsia a neváháme se o něj s Vámi podělit.
  10. Myslíme na Vaše zaměstnance a snažíme se jim vytvořit pracovní prostředí, které nejen splňuje legislativu, ale je také příjemné pro jejich oči. Vedeme každodenní boj proti oslnění přímým i odrazem. Poradíme Vám také s volbou správně teploty světla a barevným podáním pro Vaši činnost. Méně chyb díky vyššímu soustředění Vašich zaměstnanců Vám přinese finanční úsporu.