Loxone a Energie pro život

Naše firma je registrovaný partner firmy Loxone a dokáže vám navrhnout, naprojektovat, nainstalovat a servisovat váš chytrý dům Loxone. Také vám dokážeme zajistit osobní prezentaci systému v showroomu Loxone v Českých Budějovicích, kde budete mít možnost projít si hlavní pokoje opravdové domácnosti a zažijete smart home Loxone v praxi.

Neváhejte nás tedy kontaktovat poptávkovým formulářem níže či zavoláním na naší telefonní linku (+420) 702 12­9 745 .


Chytrý dům Loxone

Život v inteligentní domácnosti Loxone je jako let na autopilota. Domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu. Eliminuje cca 50 000 ručních zásahů ročně. Ušetřený čas můžete věnovat příjemnějším věcem.

Prohlídka Real Smart Home (2019) | Loxone:


Chytrý dům Loxone – poskytne čas a pohodlí

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k desítkám tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.


Chytrý dům Loxone – snadno se ovládá

Autopilot obstará většinu práce, vy však máte vždy plnou kontrolu. Není přitom nutné mít ke všemu samostatný ovládací prvek (těch pak může být klidně 10 v místnosti). V inteligentním domě stačí jeden, jenž eliminuje zbytečné operace a zpřehlední ovládání. A pokud nejste doma, máte nadále přehled i kontrolu díky mobilní aplikaci.

Podívejte se, jak je jednoduché ovládat chytrý dům:

Velké plus je to, že ovládání je uplně stejné v každé místnosti, nemusíte si tedy pamatovat, k čemu slouží každý ovladač ve vašem domě. Vždy budete mít to stejné tlačítko, které se bude ovládat vždy stejně a jednoduše.


Chytrý dům Loxone – automatizace od sklepa až na půdu

Kouzlo systému Loxone je v dokonalé souhře všech komponent. Všechna zařízení o sobě ví, rozumí si a dokáží spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci může váš domov přizpůsobit aktuální situaci vašim potřebám. Bez kompromisů.

Systém dokáže řídit:

  • Osvětlení
  • Žaluzie, rolety a markýzy
  • Regulace teploty, ventilace a rekuperace
  • Fotovoltaika, energie, E-mobilita
  • Alarm a zabezpečení, přístupový systém
  • Hudba
  • Bazén, sauna

Loxone Smart Home je systém s nejvyšší inteligencí na trhu. Propojuje a řídí všechna zařízení v domácnosti podobně jako nervový systém člověka smysly a orgány. Toto vše směřuje do jednoho centrálního bodu: Miniserveru. Tento mozek chytrého domova se stará o to, aby vše fungovalo, jak má. Je schopný se učit a adaptovat na vaše zvyky a vlastnosti domu. O tom, že máte revoluční technologii, ale ani nemusíte vědět. Jen žijete v pohodlí a bez starostí.


Chytrý dům Loxone – efektivně hospodaří s energiemi

Loxone je perfektní pomocník i hospodář. Díky nonstop dohledu nad všemi zařízeními využije plný potenciál úspor za topení a klimatizaci, spotřebiče ve standby režimu či třeba závlahový systém. Zná totiž počasí, polohu slunce, učí se vaše zvyky či reaguje na přítomnost v domě.

Stínicí technika může pustit do domu sluneční svit, aby pomohla topení dosáhnout žádoucí teploty. Pokud by hrozilo přetopení, tak naopak zastíní a klimatizace nepoběží zbytečně.

Důležité je i propojení systému s domácí fotovoltaickou elektrárnou. Díky tomu dům dokáže využít vlastní energie, i když nikdo není doma. Můžete třeba nechat praní či mytí v myčce na dobu, kdy to bude zadarmo.

Loxone také dokáže efektivně nabíjet elektromobil, můžete nabíjení spustit i přerušit manuálně z aplikace či nastavit konkrétní časy např. dle nočního proudu. Systém bezpečně chrání baterie automobilu před přetížení.

Také systém dokáže odpojit od sítě “žrouty” energie v podobě zařízení ve standby režimu (TV, Hi-Fi, video apod.). Například když opustíte dům nebo jdete spát.


Chytrý dům Loxone – Stará se o vaše bezpečí

Inteligentní domácnost ví o veškerém nebezpečí a díky propojení všech zařízení může okamžitě reagovat: spustit poplach, zavolat vám, vypnout vodu či spotřebiče. Kdykoli vidíte, co se doma děje. A když odjedete na dovolenou, dům bude simulovat vaši přítomnost, aby odradil nezvané hosty.

Dům se navíc dokáže postarat i sám o sebe. Život rád přináší nečekaná překvapení, když je nejméně čekáme. Vy s nimi počítat nemůžete, chytrý dům ano. Zavře okna při bouřce, předejde zamrznutí trubek či poškození stínění silným větrem a mnoho dalšího.

Všechna vaše osobní data jsou pečlivě střežena přímo ve vašem Miniserveru a chráněna několika stupni zabezpečení. Nic se neodesílá na vzdálený server (do cloudu) jako v případě jiných systémů. Loxone s vašimi daty nijak nenakládá a hájí soukromí uživatelů na 100 %.