Náš příběh:

Jakožto nástupnická organizace společnosti NARVA B.E.L. /ČR s.r.o. (založeno 1993) se naše společnost NBB Bohemia s.r.o. (založeno 1997) z počátku zabývala distribucí tradičních světelných zdrojů a svítidel. Až teprve rozmach světelné techniky založené na LED diodách odstartoval rozličné aktivity naší firmy. Dnes již máme za sebou vývoj, návrh i výrobu vlastních svítidel zejména pro technické účely, ale v portfoliu máme hned několik značek designového osvětlení.

Provádíme certifikované výpočty a měření všech typů osvětlení pro kolaudační účely a jako jedna z mála firem v ČR provozujeme vlastní fotometrickou laboratoř, a tak můžeme skutečně kontrolovat kvalitu distribuovaných produktů. Distribuci dnes zajišťujeme pro několik desítek značek z oblasti průmyslového, kancelářského i bytového osvětlení. Jsme přítomni po celé České republice – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Benešov n/Pl a Děčín – zde všude nás můžete nalézt.

Poskytujeme své služby širokému spektru zákazníků od tradičních velkoobchodů s elektroinstalačním materiálem, menším velkoobchodům a elektrům, až po OSVČ podnikatele, projektanty, architekty a neposlední řadě montážní firmy všech velikostí nebo developery.  Naše maloobchodní prodejna a showroom v Děčíně je připravena obsloužit koncové zákazníky a nabídnout jim i něco navíc a tím je úspora času v podobě chytré domácnosti nebo zdravější vzduch díky nano nátěrům. Zajímá vás více? Kontaktujte nás a sejdeme se i nad vaším projektem!

 

S pozdravem,

Obchodní tým NBB Bohemia s.r.o.